Cafe Gas

cafe gas kucukkuyu

CAFE GAS

cizgi

İzmir-Çanakkale yolu üzerinde, Kucukkuyu-Assos yol ayrımında OPET akaryakıt istasyonu yanında bulunan bir bistrocafe*dir. Cafe gas, günün her saatinde farklı lezzet alternatifleriyle gerek bu güzergâhı kullanan yolcuların gerekse yerel halkın ve turistlerin buluşma noktasıdır. Vakit kaybetmek istemeyen ziyaretçiler için take away yiyecek ve içecek hizmeti sunulmaktadır.

Cafe gas menusunu, kahvaltıdan akşam yemeğine uzanan geniş bir yelpazede sunmaktadır. Yöresel ve doğal ürünlerle hazırlanmış kahvaltı keyfi sabah kahvesine eşlik eden tatlı çeşitleriyle sürdürülmektedir. Takip eden öğünlerde, ev yapımı lavaş pizza, hamburger, makarna ve salata çeşitleri, cafe gas’a özgü et ve tavuk spesiyalleri, limonata ve ayran, öne çıkmaktadır.

Mutfağında özenle hazırlanan pattiserie ürünleri, dünya kahveleriyle sunulmaktadır.

Cafe gas, doğum günü, toplantı, grup yemekleri gibi organizasyonlara ev sahipliği de yapmaktadır. Bu bağlamda kişiye özgü tasarım pasta, catering ve süsleme hizmeti vermektedir.

Düzenli grup toplantılarında özel indirimler uygulanmaktadır. Kış döneminde kapalı mekan, bahar ve yaz aylarında teras ve bahçe düzenlemeleriyle farklı konseptler oluşturmaktadır.

Cafe gas, taze ve lezzetli ev yapımı ürünlerini uygun fiyatla sunması, kendine özgü ruhunu yansıtan dekoru, çocuklu ailelere hitap edebilen bahçesiyle dikkat çekmektedir. Yolcuların dinlenip yiyecek ve içeceklerini temin ederken, araçlarının yakıt ve yıkama ihtiyacını karşılayabilmeleri nedeniyle tercih sebebidir.

Uzun yol seyahatlerinde yol yorgunluğunun atılabileceği en keyifli uğrak noktasıdır.

ucnokta

Adres : Opet Benzin İstasyonu Yanı Küçükkuyu / Çanakkale
Telefon : 0286 752 64 90
Web: www.cafegas.com

ucnokta

 Fotoğraf Galerisi

ucnokta

Haritada Cafe Gas Nerede?

cizgi