Küçükkuyu Assos yolunda denize sıfır veya yakın konumda zeytin bahçeleri içerisinde bir çok kamp-kamping alanı vardır. Doğa ile iç içe bir tatil arayanların çok kez tercih ettiği kamp türü konaklama Küçükkuyu ve civarında oldukça yaygındır.

Küçükkuyu’da çadır kamp, bungalow ve glamping türü konaklama çeşitleri ile kamp türü konaklamayı sevenler fark deneyimleri yaşayabilirler.

Küçükkuyu merkeze çok yakın konumda Küçükkuyu limanının doğu kısmında denize 50 metre mesafede Fesleğen Bungalow yer almaktadır. 2020 yapımı olup temiz ve şık bungalow konaklaması sunmaktadır.

Fesleğen Bungalow

Küçükkuyu’da Assos yolunda 12 kmde bulunan Mavizeytin Beach Club , Glamping türü konaklama sunan, çadır kamp ile lüks konaklamanın harmanlandığı bir konaklama yeridir.

Mavizeytin Beach Club
Mavizeytin Beach Club

Küçükkuyu Assos yolunda bungalow tarzı konaklama hizmeti veren Küçükkuyu’ya 1 km uzaklıkta Carpe Diem Bungalow Hotel havuzu ile de misafirlerine keyifli vakit geçirebilecekleri alternatif yaratmaktadır.

Carpe Diem Hotel

2019 yılında kurulan Küçükkuyu Assos yolunda 1. km de yer alan Çakır Bungalow Evleri , konfor ve keyifli tatil için her ayrıntının düşünüldüğü bungalow konaklama yerlerindendir.

Çakır Bungalow Evleri Küçükkuyu
Çakır Bungalow Evleri

Küçükkuyu’da Assos yolunda 12 kmde bulunan Les Olives Garden, özel dizayn edilmiş Bungalow türü konaklama sunan, denize sıfır konumda muhteşem iskelesi ve ortamıyla misafirlerine unutulmaz bir tatil sunmaktadır.

Les Olives Garden Bungalow

Küçükkuyu Assos yolunda 13. km de bulunan Memo’s Garden Butik Otel nezih ve doğal ortamıyla keyifli bir tatil sunuyor.

Memos Garden Butik Otel

Küçükkuyu Assos yolunda 2. km’de bungalow tarzı evleri ile doğanın içerisinde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz ortamıyla Hotel O2 denize sıfır konumuyla tercih edilebilecek yerlerdendir.

O2 Hotel Restaurant

 

Küçükçetmi köyü yolu üzerinde Küçükkuyu’ya 2 km uzaklıkta 2019 yılında hizmete açılan Serinyer Bungalow bulunmaktadır.

 

low-11-696x464.jpg 696w, https://www.kucukkuyu.com/wp-content/uploads/serinyer-bungalow-11-630x420.jpg 630w" sizes="(max-width: 650px) 100vw, 650px" /> Serinyer Bungalow Resturant

 

Küçükkuyu Assos yolu üzerinde bir çok çadır kamp alanı da mevcuttur.  Nil Kamp, Assos Özgür Plaj Kamp,  Hotel Oniki Kamp, Kamp Olive, Balkes Camping,  Natural Mouthwash Assos Holiday Camp, İnci Kamping, Arıklı Birlik Kamp, Şirin Camping, Serenay Çadır Camping, Doğa Camping, Patika Çadır Kamp, Assos Rüya Kamping, Şamata Kamp, Ninna Beach & Camping, Keçi Camping, Gülpembe Kamping, Elibol Camping çadır kamp sevenler tarafından tercih edilen çadır kamp yerlerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız