Assos Tarafına Doğru Nerelerde Kamp Yapılır?

Assos Tarafına Doğru Nerelerde Kamp Yapılır?

Assos Tarafına Doğru Nerelerde Kamp Yapılır? 1600 1199 Küçükkuyu Tanıtım Sitesi

Bize en çok sorulan sorular arasında Assos Tarafına Doğru Nerelerde Kamp Yapılır? sorusu da yer almakta… O zaman söyleyelim :) Küçükkuyu Assos yolunda bir çok kamp alanı var. Denize yakın, doğayla iç içe, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir çok kamp yeri bulabilirsiniz. Biz bildiklerimizi kısaca size şöyle özetleyelim.

Küçükkuyu merkeze çok yakın konumda Küçükkuyu limanının doğu kısmında denize 50 metre mesafede Fesleğen Bungalow yer almaktadır. 2020 yapımı olup temiz ve şık bungalow konaklaması sunmaktadır.

Fesleğen Bungalow

Küçükkuyu’da Assos yolunda 12 kmde bulunan Mavizeytin Beach Club , Glamping türü konaklama sunan, çadır kamp ile lüks konaklamanın harmanlandığı bir konaklama yeridir.

Mavizeytin Beach Club

Mavizeytin Beach Club

2021 yılında yenilenen yüzüyle hizmete başlayan Yeşilyurt Denizatı Glamping güzel bir konaklama tercihi olarak karşınıza geliyor.

Yeşilyurt Denizatı Glamping

Yeşilyurt Denizatı Glamping

2019 yılında kurulan Küçükkuyu Assos yolunda 1. km de yer alan Çakır Bungalow Evleri , konfor ve keyifli tatil için her ayrıntının düşünüldüğü bungalow konaklama yerlerindendir.

Çakır Bungalow Evleri Küçükkuyu

Çakır Bungalow Evleri

Assos yolunda 3 dönümlük doğa harikası bir arazide konumlanan Zena Beach& Bungalows’ta, 5 ekolojik bungalow ev, denize sıfır restoran ve özel plaj & iskelemiz ile eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Zena Beach & Bungalows

Zena Beach & Bungalows

Küçükkuyu’da Assos yolunda 12 kmde bulunan Les Olives Garden, özel dizayn edilmiş Bungalow türü konaklama sunan, denize sıfır konumda muhteşem iskelesi ve ortamıyla misafirlerine unutulmaz bir tatil sunmaktadır.

Les Olives Garden Bungalow

Küçükkuyu Assos yolunda 13. km de bulunan Memo’s Garden Butik Otel nezih ve doğal ortamıyla keyifli bir tatil sunuyor.

Memos Garden Butik Otel

 

Küçükçetmi köyü yolu üzerinde Küçükkuyu’ya 2 km uzaklıkta 2019 yılında hizmete açılan Serinyer Bungalow bulunmaktadır.

 

Serinyer Bungalow Resturant

 

Küçükkuyu Assos yolu üzerinde bir çok çadır kamp alanı da mevcuttur.  Nil Kamp, Assos Özgür Plaj Kamp,  Hotel Oniki Kamp, Kamp Olive, Balkes Camping,  Natural Mouthwash Assos Holiday Camp, İnci Kamping, Arıklı Birlik Kamp, Şirin Camping, Serenay Çadır Camping, Doğa Camping, Patika Çadır Kamp, Assos Rüya Kamping, Şamata Kamp, Ninna Beach & Camping, Keçi Camping, Gülpembe Kamping, Elibol Camping çadır kamp sevenler tarafından tercih edilen çadır kamp yerlerdir.