Behramkale Assos Otelleri – Konaklama Yerleri

Behramkale Assos Otelleri – Konaklama Yerleri

Behramkale Assos Otelleri – Konaklama Yerleri 1000 750 Küçükkuyu Tanıtım Sitesi

Behramkale Assos bölgesi tarihi mimarisi ve coğrafi güzellikleri ile son dönemde tatilcilerin gözde yerlerinden biri haline gelmiştir. Çadır kamp yerleri, bungalow evleri ve otelleri ile çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır. Doğa ile iç içe tatil için Assos Behramkale bölgesi muhteşemdir.

Küçükkuyu Assos yolunda bungalow tarzı konaklama hizmeti veren Küçükkuyu’ya 1 km uzaklıkta Carpe Diem Bungalow Hotel ve 3 km uzaklıkta Çakır Bungalow bulunmaktadır.

Carpe Diem Bungalow Hotel

2019 yılında kurulan Küçükkuyu Assos yolunda 1. km de yer alan Çakır Bungalow Evleri , konfor ve keyifli tatil için her ayrıntının düşünüldüğü bungalow konaklama yerlerindendir.

Çakır Bungalow Evleri

Çakır Bungalow Evleri

Küçükkuyu Assos yolunda 2. km’de bungalow tarzı ve çeşitli çadır türü konaklamalar sunan Hotel O2 denize sıfır konumuyla tercih edilebilecek yerlerdendir.

Hotel O2

Küçükkuyu’da Assos yolunda 12.km’de bulunan Les Olives Garden, özel dizayn edilmiş Bungalow türü konaklama sunan, denize sıfır konumda muhteşem iskelesi ve ortamıyla misafirlerine unutulmaz bir tatil sunmaktadır.

Les Olives Garden

Küçükkuyu Assos yolunda 13. km’de bulunan Memo’s Garden Butik Otel nezih ve doğal ortamıyla keyifli bir tatil sunuyor.

Memo's Garden Butik Otel

Memo’s Garden Butik Otel

Bungalow tarzı konaklama için bu yerlerden birisini tercih edebilirsiniz.

Küçükkuyu’da Assos yolunda 12 kmde bulunan Mavizeytin Beach Club , Glamping türü konaklama sunan, çadır kamp ile lüks konaklamanın harmanlandığı bir konaklama yeridir.

Mavizeytin Beach Club

Assos bölgesindeki oteller ve pansiyonlar; Assos Terrace Hotel, Assos Sardunya Otel, Melira Butik Otel, Assos Livza Butik Apart Otel, Rüya Motel, İda Perla Butik Otel Assos, Huber Holiday Boutique, Kumbağ Otel, Yalı Butik Otel Restaurant, İda House, Assos Yenibahçe Motel, Orchidee Bungalow, Calidus Otel, Öktem Motel, Limonata Butik Otel, Assos Hestia Otel, Kadimhan Otel, Gold Hotel Assos, Bronz Motel, Assos Park Hotel, Altın Hotel Assos, Assos Eden Beach Hotel, Assos Barbarossa Hotel, Assos Büyük Yıldızsaray Otel, Albena Club Hotel, Mercan Motel, Troy Hotel, Kadırga Otel, Assos Gelincik Pansiyon, Assos Dove Hotel, Öz Kamping ve Pansiyon, Assos Hotel, Assos Kervansaray Otel, Tas Otel 17, Assos Yıldız Hotel, Assos Elia Otel, Grand Assos Hotel, Assos Nazlıhan Hotel, Assos Behram Hotel, Taş Ev Pansiyon, Faros Butik Otel, Timur Pansiyon, İdasos Taş Odalar, Akropol Pansiyon, Assos Aristo Hotel, Assos Bohemian Hotel, Assosyal Otel, Assos 3 Oda, Assos Alarga Hotel, Assos Nar Konak, Dut Ağacı Pansiyon, Sidar Pansiyon, Assos Tekin Pansiyon, Assos Mia Hotel otel ve pansiyon türü konaklama sevenlerin tercih edebilecekleri otellerdendir.

Küçükkuyu Assos yolu üzerinde bir çok çadır kamp alanı da mevcuttur.  Nil kamp, Assos Özgür Plaj Kamp,  Hotel Oniki Kamp, Kamp Olive, Balkes Camping,  Natural Mouthwash Assos Holiday Camp, İnci Kamping, Arıklı Birlik Kamp, Şirin Camping, Serenay Çadır Camping, Doğa Camping, Patika Çadır Kamp, Assos Rüya Kamping, Şamata Kamp, Ninna Beach & Camping, Keçi Camping, Gülpembe Kamping, Elibol Camping çadır kamp sevenler tarafından tercih edilen çadır kamp yerlerdir.